Teave seoses COVID‑19 levikuga

Head Panaservice Kliendid ja Partnerid!

Panaservice on pühendunud oma teenuste toimimisele ka selle hädaolukorra ajal.

Hoolduskeskuse lahtiolekuajad on järgmised:

oleme avatud tööpäeviti 10:00 – 18:00,
vaheaeg 14:00 – 15:00

Laupäev, Pühapäev – SULETUD

Antud olukorras oleme kasutusele võtnud ulatuslikke ettevaatusabinõusid, et tagada oma töötajate ja klientide heaolu ning takistada COVID-19 levikut:

Hoolduskeskuse külastades palume Teid jälgida reeglit 2+2 ja kanda maski

Soovi korral võite oma seade meile remonti saata ja remonditud tagasi saada kullerteenuste või pakiautomaate kaudu. Lähema teabe saamiseks palume võtma meiega ühendust telefoni või e-maili teel.

Seoses olukorraga, praegu meie tehnikud ei teosta koduvisiite (nn. On-Site remondid). Kõik remontööd teostame ainult meie hoolduskeskuses.

Meenutame, et hoolduskeskusse toimetatud tooted peavad olema hügieeniliselt vastuvõetavas seisundis. Vastasel korral seadme paneme “karantiini”, seega seadme remondi aeg võib pikeneda.

Arvete maksmine on võimalik teostada läbi kontaktivaba makseterminali meie kontoris või pangaülekandega. Ülekandega tasutud arvete puhul väljastame seadme alles pärast raha laekumist meie pangakontole.

Seoses võimalike varuosade tarnete hilinemisega ja muutunud tööde teostamise reeglitega, mõnede remonttööde teostamise tähtajad võivad muutuda pikemaks.

Jälgime olukorra arengut. Meie veebilehel informeerime Teid uutest töökorralduse muudatustest.

Rohkem teavet COVID-19 kohta ja sellega seotud olukorraga leiate siit.

Täname Teid kannatlikkuse ja mõistva suhtumise eest!
Püsige terved!