Panasonic

Oleme ametlik Panasonic hoolduskeskus alates aastast 2005.
Panaservice OÜ on ka Baltiriikides keskne remonditeenuste osutav ettevõtte Lumix kaubamärgiga fotokaameratele ja objektiividele.
Panasonicuga koos teostame kliente tehnilist tuge kõnekeskuse kaudu.

Müügi- ja tootjagarantii raames remondime ja hooldame laia valiku Panasonicu olme- ja professionaalsete tooteid nii eraisikule kui ka ettevõttele. Sealhulgas on foto- ja videokaamerad, tänapäevased OLED, Plasma ja LCD televiisorid, väikesed kodu- ja köögimasinad, ilutooted isiklikuks ja professionaalseks tegevuseks. Meie ettevõttes remonditakse ka professionaalseks tegevuseks mõeldud suured ja väikesed ekraanid ja kuvarid.

Kõik need seadmed remonditakse ja hooldatakse Tallinnas, meie hoolduskeskuses. See tähendab, et klientidega suhtleme otse ja ilma vahendajadeta. See aitab võimalikult detailselt probleemi kirjelduse saamisel, mis lubab paremini tuvastada seadmete rikkepõhjused. Seega remonditöö toimub plaanipäraselt, tõrgeteta ja maksimaalselt kiiresti. Igal sobival hetkel saab klient tutvuda meie leheküljel tööde teostamise käiguga: web-registr >>

Mõnedele profitoodete kategooriatele, nagu data- videoprojektorid ja sülearvutid, kus on Panasonicu poolt ette nähtud Premium-klassi hoolduse programm, hea meelega suuname kliente selleks mõeldud tugipunkti. Vajadusel, ka aitame formaalsuse vormistamisega. *(NB! Rakendub käsitlustasu teostatud teenuste eest)


Garantii remonti või hoolduse teostamiseks enamikul juhtudel piisab ainult ostu tõendava dokumendist. (ostuarve, liisinguleping jne.)

Laiendatud garantii juhul, lisaks ostu tõendava dokumendile tuleb esitada ka lisagarantii sertifikaadi.

Teises ELi riigis ostetud tootele võib olla vajalik ka garantiitalong, mis on korrektselt täidetud, pitsatiga ja allkirjastatud müüja poolt.
Rohkem informatsiooni garantiitingimuste kohta leiate siit:


Meil on suur kogemus, samas ka hulk teoreetilisi ja praktilisi teadmisi ning oskusi vajalike remonditeenuste osutamisel kõrgel tasemel. Seega pakume meie klientidele ka tasulist Panasonicu hooldust ja remonti.

Tasulisena hooldame järgmiseid Panasonicu tooteid:

fotokaamerad

videokaamerad

audio- , video- , Hi-Fi seadmed

OLED, Plasma, LCD telerid

valvekaamerad ja salvestid

telekommunikatsiooni tooted

arvutid

data- ja videoprojektorid

väikesed kodu ja köögimasinad

ilutooted

elektrilised käsitööriistad

ja mitmed teised…

Hooldus- ja remonttööid teostame vastavalt kliendi tellimusele. Lõpliku hinnapakkumise (remondi lõpliku hinna) anname ainult pärast diagnostika läbiviimist. Asume töid teostama peale nõusoleku saamist kliendilt.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust ja me vastame teie küsimustele ning pakkume professionaalset lahendust hea meelega.

Tasuliste tööde ja vahetatud varuosadele garantiiaeg on 3 kuud.


Lisaks remonttöödele pakume meie klientidele laia valiku Panasonicu toodete aksessuaare, tarvikuid ja varuosi.

Meie põhisuunaks on elektroonika kvaliteetne remont ja kodutehnika varuosade ja tarvikute müük.


Usalda oma tehnika remonti professionaalidele!